Poštovani roditelji, nastavnici, dragi učenici i svi prijatelji naše škole,

JU Osnovna škola „Hadžići“ Hadžići smještena je u ulici Zlatnih ljiljana. Simbolika, jer u kojoj god legendi čitate cvijet ljiljan predstavlja simboliku ljubavi, sreće, nevinosti, čistoće. Vrijednosti koje obitavaju i želimo u svojoj školi.

Dan naše škole se obilježava 15. maja kao i Međunarodni dan porodice.

Nikada kao danas nije došlo do izražaja partnerstvo između škole i porodice, manifestujući se kroz realizaciju online nastave.

Nastavnici i roditelji danas više nego ikada su u prilici da sarađuju za dobrobit naše djece. Ta saradnja se ogleda kroz rezultate koji postižu i ovi sadržaji koje smo pripremili za vas su samo dio rada naših učenika, nastavnika, uposlenika i roditelja koji su posvetili svojoj školi pokazujući bogatstvo potencijala kreativnosti i inovativnosti koju posjeduju.

Iskreno se nadamo da će vam se sadržaji koje smo pripremili za vas svidjeti.

Molimo vas da odvojite vrijeme i u petak, 15.05.2020. godine pogledate pripremljeni sadržaj na našoj stranici.

SRETAN DAN ŠKOLE!

Direktorica,